كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
اخبار سازمان دامپزشکی
بازنگري و تغييرات اساسي دررونداعزام ناظرين بهداشتي به خارج از كشوربراي نخستين باربازنگري و تغييرات اساسي دررونداعزام ناظرين بهداشتي به خارج از كشوربراي نخستين بار
بازنگري و تغييرات اساسي دررونداعزام ناظرين بهداشتي به خارج از كشوربراي نخستين باربازنگري و تغييرات اساسي دررونداعزام ناظرين بهداشتي به خارج از كشوربراي نخستين بار
1397/2/2 يكشنبه
بازنگري و تغييرات اساسي دررونداعزام ناظرين بهداشتي به خارج از كشوربراي نخستين بار

برای اولین بار در سازمان دامپزشکی کشور؛ اعزام ناظرین بهداشتی به خارج از کشور از طریق فراخوان عمومی در سطح سازمان انجام می شود

مدیر کل دفتر سازمان های تخصصی ،روابط عمومی و امور بین الملل سازمان دامپزشكي كشور گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده در فرایند انتخاب و اعزام ناظران بهداشتی به خارج از کشور تغییرات اساسی ایجاد شده است.

دکتر بهمن عابدی کیاسری در گفت و گو با روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور اظهار کرد: با توجه به تجربیات سال های گذشته و به منظور برطرف کردن نقاط ضعف و افزایش راندمان و نیز رضایتمندی همکاران و متقاضیان ،در کلیه فرایند های اعزام سازمان دامپزشکی بازنگری لازم انجام و دستورالعمل و شیوه نامه های جدید اعزام به خارج تدوین و ابلاغ شده است.

به گفته وی کلیه سفر ها و اعزام های خارج از کشور سازمان دامپزشکی من بعد بر اساس دستورالعمل انتخاب و اعزام کارشناسان سازمان به خارج از کشور که توسط رییس سازمان ابلاغ شده انجام می پذیرد.

مدیر کل دفتر سازمان های تخصصی ،روابط عمومی و امور بین الملل سازمان با بیان اینکه در این دستور العمل برای اعزام های خارج از کشور حسب موضوع 4 کارگروه اعزام درنظر گرفته شده و هر یک دارای شیوه نامه ای مصوب هستند، گفت: برابر شیوه نامه اعزام ناظرین بهداشتی برای اولین بار فرایند انتخاب و اعزام ناظرین بهداشتی به صورت سالانه و از طریق فراخوان عمومی سراسری انجام می پذیرد.

وی ادامه داد: تمامی همکاران متقاضی سازمان می توانند با ورود به سامانه اعزام سازمان دامپزشکی کشور نسبت به شرکت در فراخوان و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

مدیر کل دفتر سازمان های تخصصی ،روابط عمومی و امور بین الملل افزود:بر اساس شیوه نامه کلیه متقاضیان پس از تکمیل پرونده و اتمام برخی از آموزش ها و ارایه مستندات مورد نیاز در یک سیستم امتیازبندی قرار گرفته و الویت بندی می شوند.

دکترعابدی کیاسری با بیان اینکه برابر تجربیات گذشته و به منظور افزایش راندمان،بسته آموزشی برای ناظرین درنظر گرفته شده تا بتوانیم کیفیت نظارت راافزایش دهیم ،وی تاکید کرد:امتیاز بندی متقاضیان بر اساس شاخص هایی همچون سابقه خدمت، سابقه کار در مناطق محروم، سابقه کار در کشتارگاه، تعداد اعزام های قبلی، فاصله آخرین اعزام، سوابق آموزشی و تسلط به زبان انگلیسی خواهد بود.

مدیر کل دفتر سازمان های تخصصی ،روابط عمومی و امور بین الملل افزود: کشورهای مقصد نیز بر اساس شاخص های مختلف درجه بندی شده و متقاضیان پس از محاسبه امتیاز های کسب شده در این کشورها توزیع می شوند.

دکترعابدی کیاسری گفت:فراخوان اعزام و سیستم امتیازدهی برای اولین بار در سازمان دامپزشکی کشور در سال 1397 انجام و متعاقبا سالانه، این فراخوان تکرار خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است