كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
اخبار سازمان دامپزشکی
انتصاب سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشورانتصاب سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشور
انتصاب سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشورانتصاب سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشور
1397/3/20 يكشنبه
انتصاب سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشور
رئیس سازمان دامپزشکی کشوربا انتصاب سرپرست جدید دفتر بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشور از زحمات مدیرکل قبل در طول دوران تصدی این سمت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور دکتر رفیعی پور طی حکمی دکتر کریم امیری را به سمت سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشورمنصوب کرد.

دکتر رفیعی پور در خلال این مراسم گفت: بدیهی است که ارزشمندترین منابع هر سازمانی نیروهای انسانی آن سازمان تلقی می شود لذا ارج نهادن و احترام به جایگاه همکاران و مراجعین در تحقق محیط کاری مطلوب، پیدایش انگیزش فردی و در نهایت پیشبرد اهداف سازمانی امری اجتناب ناپذیر می باشد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ادامه با اشاره به حساسیت حرفه ی دامپزشکی در مواجهه با رخدادو پیامد بیماریهای دامی در جهت انجام وظایف حاکمیتی گفت : کارآمدی، اثر بخشی و بهره وری در هر سازمانی در گرو چابک سازی وضرورت ارائه پاسخ مناسب در رویارویی با تغییرات ناگهانی در آن مجموعه محقق می شود و دستگاهی میتواندکارامد و ارزش آفرین باشد که نه تنها از تغییرات غیرمنتظره نگرانی نداشته باشد بلکه تغییرات و اتفاقات از پیش تعیین نشده مانند راهبری و کنترل رخداد آنفلوانزای سال گذشته را فرصتی گرانمایه جهت عینیت بخشیدن به کسب فرصت رقابتی بین سازمان ها قلمدادکند.

دکتر رفیعی پور در پایان در راستای تکریم مدیر کل سابق دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان داشتن نگرش مثبت در فضای اداری، نگاه خوشبینانه به مجموعه، استقبال از پذیرش مسئولیت را  از ویژگیهای دکتر جهان پیما در طول دوران تصدی مسئولیت فوق برشمردندو تغییرات مدیریتی درون سازمانی را به دور از اعمال سلیقه های فردی صرفا متاثر از خرد جمعی پس از طرح موضوع در کمیته مشورتی انتصابات عنوان کرد.


متن حکم به شرح ذیل می باشد.


 

جناب آقاي دكتر کریم امیری

سلام عليكم

 نظر به تعهد و سوابق مفید جنابعالي و بنا به پیشنهاد معاون محترم بهداشتی وپیشگیری به موجب این حکم به سمت "سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی" منصوب مي گرديد.

    با توجه به اهمیت وظایف دفتر مذکور ضروری است با استفاده از ظرفیت علمی کشور نسبت به سیاستگذاری ، برنامه ریزی و بروزرسانی برنامه راهبردی کنترل، پیشگیری و ریشه کنی بیماری های دامی و قابل انتقال بین انسان و حیوان و اقدام نمائید.گردآوری،پردازش،تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های مربوطه به منظور انتخاب بهترین و موثرترین روش پیشگیری و کنترل این بیماری ها و تبدیل هرچه بهتر آن دفتر به دفتری با قدرت پیش بینی و قابلیت پیشگیری و واکنش سریع اهتمام ورزید.

توفيق جنابعالي را در رعايت اصل اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد و خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از خداوند متعال خواستارم .

                                                                                                                  

دكتر علیرضا رفیعی پور

رئيس سازمان

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است