كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

استان و شهرستان

دیدار مدیر کل دامپزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه دیدار مدیر کل دامپزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه
دیدار مدیر کل دامپزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه دیدار مدیر کل دامپزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه
1397/2/11 سه‌شنبه
دیدار مدیر کل دامپزشکی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه
دکتر محسن شانقی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با مهندس بهاروند معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه، دکتر شانقی ضمن تشکر از همراهی و همکاری فرمانداری ساوه با شبکه دامپزشکی ، اظهار داشت: لزوم کنترل و پیشگیری از بیماریهای مشترک و نظارت بر فرآورده های خام دامی از مهمترین وظایف دامپزشکی می باشدمهندس بهاروند معاون اسندار و فرماندار ویژه ساوه گفت: دامپزشکی یکی از ارکان مهم در حوزه سلامت است که اگر مورد توجه و حمایت  بیشتر قرار گیرد ضمن صیانت از سرمایه های دامی ،در توسعه بهداشت و سلامت جامعه نیز می تواند تاثیر بسزایی  داشته باشد.
مدیر کل دامپزشکی نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دامپزشکی را ارائه داد و خواستار حمایت بیشتر از دامپزشکی توسط فرمانداری شد.
دکتر شانقی در ادامه این سفر ضمن حضور در شهر آوه که از قطب های پرورش دام در استان مرکزی می باشد از درمانگاه و داروخانه دامپزشکی آوه بازدید  و با تعدادی از دامداران دیدار کرد .
مدیر کل دامپزشی استان مرکزی همچنین از مراکز درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاه دامپزشکی و فروشگاه عرضه فرآورده های دامی در شهر ساوه نیز بازدید کرد.

 


منبع: روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است