كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

استان و شهرستان

جلسه هماهنگي پيشگيري از شيوع بيماري تب كريمه كنگو در شهرستان خمين برگزار شدجلسه هماهنگي پيشگيري از شيوع بيماري تب كريمه كنگو در شهرستان خمين برگزار شد
جلسه هماهنگي پيشگيري از شيوع بيماري تب كريمه كنگو در شهرستان خمين برگزار شدجلسه هماهنگي پيشگيري از شيوع بيماري تب كريمه كنگو در شهرستان خمين برگزار شد
1397/2/22 شنبه
جلسه هماهنگي پيشگيري از شيوع بيماري تب كريمه كنگو در شهرستان خمين برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمین، جلسه هماهنگی پیشگیری از شیوع بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان خمین به ریاست متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور نجاری بخشدار مرکزی خمین، دکتر علی اصغر حمزه لو رییس شبکه دامپزشکی خمین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید محل های نگهداری دام های سنگین بویژه در اماکن روستایی به صورت مستمر توسط صاحبان این اماکن سمپاشی گردد.

هم چنین مقرر گردید مسئول میدان دام خمین ضمن رعایت موارد بهداشتی در خصوص پیشگیری از وقوع بیماری تب کریمه کنگو، از ورود دامهای مشکوک به میدان دام نیز جلوگیری نماید.

توزیع بروشور اطلاع رسانی در خصوص بیماری تب کریمه کنگو و راههای پیشگیری از شیوع این بیماری در روستاها توسط اداره دامپزشکی با همکاری بخشداران مرکزی و کمره و دهیاران و شوراهای اسلامی روستا از دیگر مصوبات این جلسه بود .

منبع: روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است