كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

استان و شهرستان

چهار و نیم تن فرآورده‌های دامی در خمین معدوم شدچهار و نیم تن فرآورده‌های دامی در خمین معدوم شد
چهار و نیم تن فرآورده‌های دامی در خمین معدوم شدچهار و نیم تن فرآورده‌های دامی در خمین معدوم شد
1397/4/16 شنبه
چهار و نیم تن فرآورده‌های دامی در خمین معدوم شد
رئیس شبکه دامپزشکی خمین گفت: بیش از چهار و نیم تن فرآورده دامی غیر بهداشتی در سه ماه نخست امسال در این شهرستان از چرخه مصرف خارج شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمین، دکتر علی اصغر حمزه لو افزود: این میزان فرآورده خام دامی غیر بهداشتی شامل گوشت مرغ، دل، جگر، گردن و بال مرغ، ماهی و گوشت قرمز بود که در جریان بازدید بازرسان کشف و در کشتارگاه دام این شهر معدوم شد.

وی اظهارکرد: بازرسان در سه ماه نخست امسال، 6 هزار بازدید از مراکز تهیه و فروش مواد خام دامی در شهرستان خمین انجام دادند.

حمزه لو بیان کرد: به منظور کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی توسط اکیپ های نظارتی مورد بازرسی بهداشتی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این بازرسی ها 2 مرکز عرضه متخلف برای برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی و 2 مرکز تهیه و عرضه خوراک و کنسانتره دامی نیز به علت تخلف بهداشتی پلمپ شدند.

حمزه لو گفت: شهروندان با توجه ویژه به تاریخ تولید و انقضای گوشت های بسته بندی شده، از خرید گوشت مرغ بدون بسته بندی، گوشت قرمز بدون مهر و برچسب دامپزشکی، آلایش دامی بسته بندی نشده و یا فرآورده های خام دامی منجمد و غیرمنجمد با برچسب مخدوش، خودداری کنند.

منبع: روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است