چاپ
ارسال به دوست

سفر مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی به استان مرکزی

حجت الاسلام و المسلمین کلانتری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه جهت بازدید به استان مرکزی سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، در ابتدای این سفر جلسه ای تحت عنوان بررسی مسائل نظارت شرعی بر مراکز تحت شمول قانون با حضور حجت الاسلام و المسلمین کلانتری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه، مدیرکل، معاون توسعه مدیریت و منابع و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام ربیعی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت هفته وحدت این ایام را فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ دینی و اصلاح نفس دانست.

سپس دکتر محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی  استان مرکزی ضمن عرض خوشامدگویی، سفر حجت الاسلام و المسلمین کلانتری به استان را مایه خیر و برکت دانست.

در ادامه جلسه، حجت الاسلام و المسلمین کلانتری ضمن عرض تبریک هفته وحدت و تقدیر و تشکر از کارکنان دامپزشکی استان مرکزی مطالبی را در خصوص ذبح شرعی بیان کرد.

وی جهاد کشاورزی را به عنوان اصلی ترین و موثرترین نهاد در تامین معیشت مردم دانست و افزود: یکی از مباحث مهمی که جهاد کشاورزی به آن توجه زیادی دارد غدای حلال است و در ادامه سخنان خود به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال اشاره و مطالبی را در خصوص استفاده و حمایت از کالاهای ایرانی بیان و اتکا به نیروهای جوان و کارآمد و صبر در برابر مشکلات را به عنوان گره گشا در مسائل مربوط به کشور قلمداد کرد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور در ادامه سفر از کشتارگاه صنعتی طیور در شهرستان شازند بازدید کرد.

 بنا بر این گزارش حجت السلام و المسلمین قراخانلو معاون نظارت شرعی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور به همراه حجت الاسلام ربیعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی از کشتارگاه های طیور و دام و تعدادی از مراکز بسته بندی در سطح شهرستان اراک بازدید کردند.

 

  • کد خبر: ٢٨٦٧/
  • ١٠:٠٨ - 1397/09/10/
  • تعداد بازدید: 30
کلید واژه ها

خروج