چاپ
ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران دامپزشکی استان مرکزی

جلسه شورای هماهنگی مدیران دامپزشکی استان مرکزی در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، جلسه شورای هماهنگی مدیران دامپزشکی استان مرکزی با موضوعات فنی و اداری و ارزیابی 9 ماهه عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان ها در سال جاری برگزار شد.

دکتر محسن شانقی در ابتدای جلسه به شرایط کنونی کشور و قرار گرفتن کشور در جنگ اقتصادی و نیاز به تلاش و همدلی و همکاری بیشتر در جهت رفع مشکلات مردم و بهره برداران تاکید کرد.

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با بیان اینکه بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سال جاری در تعدادی از استان ها مشاهده شده، گفت: با توجه به رویکرد پیشگیرانه در استان مرکزی خوشبختانه تاکنون در واحدهای طیور صنعتی و روستایی استان مرکزی در سال جاری موردی مشاهده نشده است.

وی بر انجام دستورالعمل رصد و پایش داروهای مشمول ارز حمایتی تاکید کرد و افزود: روسای شبکه ها در برگزاری کمیته ساماندهی کشتارگاه دام در شهرستان ها اهتمام ویژه داشته باشند.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی به جلوگیری از قاچاق دام اشاره کرد و افزود: با هماهنگی فرمانداری نسبت به فعال سازی پست های قرنطینه ثابت و سیار در شهرستان ها اقدام گردد.

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی از زحمات کارکنان در پیشگیری از وقوع بیماریهای دام و طیور در استان و جذب اسناد خزانه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این جلسه روسای ستادی و روسای شبکه های دامپزشکی شهرستانها به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص موضوعات مطروحه در این جلسه پرداختند.

در پایان مقرر شد مصوبات جلسه به شبکه ها و روسای ستادی ارسال و به منظور اجرای آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

 

  • کد خبر: ٤٥٧٣/
  • ١٤:٢٤ - 1397/10/17/
  • تعداد بازدید: 45

خروج