چاپ
ارسال به دوست

سفر مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی به شهرستان کمیجان

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در سفر به شهرستان کمیجان با فرماندار شهرستان کمیجان دیدار کرد و در مجمع سلامت این شهرستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کمیجان، دکتر محسن شانقی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان کمیجان با همکاران این شبکه دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک با روند انجام کار در واحد مبارزه و رصد پایش دارو قرار گرفت و با مشکلات موجود در دامپزشکی شهرستان کمیجان آشنا شد.

سپس در دیدار با فرماندار شهرستان کمیجان مهندس فائض پور در خصوص عملکرد دامپزشکی و وظایف آن در حوزه سلامت و امنیت غذایی صحبت کرد و به بیان کمبود ها و نواقص موجود در خصوص کنترل و پیشگیری از بیماریهای زئونوز و واگیردار دامی پرداخت.

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی از واحد تولیدی خوراک دام و آبزیان بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات این واحد تولیدی آگاه شد و حمایت کامل دامپزشکی را از تولید کنندگان اعلام کرد.

دکتر محسن شانقی سپس در مجمع سلامت شهرستان کمیجان شرکت و پس از پایان مجمع سلامت شهرستان از نمایشگاه جانبی که در سالن همایش بر پا شده بود بازدید کرد.

در پایان مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در غرفه دامپزشکی که جهت ارایه خلاصه ای از عملکرد دامپزشکی و آشنایی بازدیدکنندگان با فعالیت ها و وظایف دامپزشکی در خصوص بهداشت و کنترل بیماریهای زئونوز و تاثیر آن در سلامت عموم جامعه بر پا شده بود حضور یافت و از زحمات و اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه دامپزشکی شهرستان قدر دانی کرد.

  • کد خبر: ٤٦٦٩/
  • ١٣:٢٥ - 1397/10/19/
  • تعداد بازدید: 65

خروج