چاپ
ارسال به دوست

عیادت مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی از همکار بیمار پیشکسوت دامپزشکی استان مرکزی

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی و رییس نظام دامپزشکی استان به مناسبت هفته دامپزشکی و در راستای تکریم و بزرگداشت همکاران با حضور در منزل بر بالین و بستر بیماری یکی از پیشکسوتان عرصه دامپزشکی استان حاضر و از وی عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، در این دیدار مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی ضمن تفقد و دلجویی، از نزدیک در جریان روند بیماری و معالجه و مداوای ایشان قرار گفت و با ابراز همدری و آرزوی سلامتی و بهبودی، لحظاتی را در کنار این همکار سپری و با خانواده ایشان به گفتگو پرداخت.

دکتر محسن شانقی در پاسخ به اظهارات خانواده ایشان مبنی بر پیگیری مداوم وضعیت بیمار توسط همکاران دامپزشکی استان و تأثیر مثبت آن بر روحیه این بیمار اظهار کرد: عیادت سنت حسنه الهی است و تشکیلات دامپزشکی، تشکیلات متحد و منسجمی است و همه ما عضو خانواده دامپزشکی هستیم.

دکتر قاسم جورابلو از همکاران بازنشسته و پیشکسوت اداره کل دامپزشکی استان مدتی است که به علت بیماری در منزل بستری می باشد.

در این دیدار دکتر میرزایی رییس نظام دامپزشکی استان مرکزی و دکتر منصفی پیشکسوت دامپزشکی استان، نیز ضمن دلجویی از خانواده ایشان، آرزوی سلامتی، صحت و بهبودی کامل ایشان را از درگاه خداوند منان خواستار شدند.

  • کد خبر: ٧٧٣/
  • ٠٩:٤٩ - 1397/07/19/
  • تعداد بازدید: 70
کلید واژه ها

خروج