چرا گوسفندان کشور رومانی مورد استقبال بازار جهانی قرار گرفته اند؟
کشور رومانی با جمعیت تقریبی بیش از 10 میلیون راس گوسفند، سومین کشور پرجمعیت گوسفند در اتحادیه اروپاست و سالانه بیش از یک میلیون راس گوسفند صادر می‌کند. اینکه چه ویژگی‌هایی موجب شده است تا در سالهای اخیر رومانی به جرگه کشورهای صادرکننده گوسفند بپیوندد و سهم پررنگتری در بازار جهانی پیدا کند به ویژگی های خاص سه نژاد عمده تسورکان، تسیگای و مرینوس وارداتی بر می گردد که در گزارش زیر به تشریح جزییات ویژگیهای گوسفندان رومانیایی پرداخته شده است.
 ١٣٩٨/٠١/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرا رسیدن ولادت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مبارک باد
ويژه نامه گل نرگس به مناسبت نيمه شعبان، ميلاد مسعود امام زمان عليه السلام تهيه شده است. در اين ويژه نامه به موضوعاتی مانند ولادت و زندگی امام مهدی، منجی گرایی، علایم و شرایط ظهور و مساجد منسوب به امام زمان عجل الله فرجه الشریف پرداخته شده است.
 ١٣٩٨/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
88246 کیلوگرم فرآورده دامی غیربهداشتی در مرکزی کشف شد
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 88 هزار و 246 کیلوگرم فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف، سال 97 در این استان جمع آوری، ضبط و معدوم شد.
 ١٣٩٨/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالروز ولادت باسعادت حضرت علي اكبر علیه السلام و روز جوان مبارك باد
حضرت علی اکبر فرزند امام حسین علیهما السلام در بین سال های 33 تا 35 ه از مادری به نام لیلا دختر ابی مرّه در شهر مدینه چشم به جهان گشود. وی در مکتب انسان ساز پدر شیوه های صحیح دفاع از مکتب و اطاعت از امامت و حمایت از آرمان های مقدس آن را آموخت. او در روز عاشورا اولین نفر از بنی هاشم بود که پس از مبارزه جانانه جام شهادت سر کشید. روز میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام به روز جوان نامگذاری شده است.
 ١٣٩٨/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهار گروه دامپزشکی استان مرکزی به مناطق سیل زده اعزام شدند
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: چهار گروه امدادرسان این اداره کل به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان اعزام شدند.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>