• 1399/12/26 - 14:28
  • تعداد بازدید : 30
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

تقدیر رئیس سازمان دامپزشکی از 3 مدیر استان مرکزی جهت مختومه‌سازی آنفلوآنزای پرندگان در «تالاب میقان»

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور و تقدیم حضوری لوح تقدیر، از مدیرکل حفاظت محیط‌زیست، مدیرکل بحران استانداری و مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی جهت همکاری و همراهی در رصد و پایش، تشخیص، مهار و مختومه‌سازی رخداد آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تالاب میقان در سال 99 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان با صدور و تقدیم  حضوری لوح تقدیر از دکتر رضا میرزایی مدیرکل محیط زیست، مهندس حمید غیاثی مدیرکل بحران استانداری و دکتر شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی جهت همکاری و همراهی در رصد و پایش، تشخیص، مهار و مختومه سازی رخداد آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تالاب میقان در سال 99 تقدیر کرد.
بنابراین گزارش در بخشی از متن تقدیرنامه رئیس سازمان دامپزشکی کشور برای این 3 مدیر استان مرکزی آمده است: «رجاء واثق دارد مساعدت حضرتعالی و همکاران محترمتان در تحقق و پیشرفت اهداف و ارتقاء عملکرد دامپزشکی استان که منطبق با تحقق مولفه های اقتصاد مقاومتی و تفسیر عملی سیاستهای کلان سلامت و در ناهیت تامین ثروت، رفاه و سلامت جامعه است، تاثیر بسزا خواهد داشت. از درگاه خداوند متعال دوام عزت، سلامتی و توفیق روزافزون شما را مسئلت می‌‎نمایم.»
  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272462
کلمات کلیدی
farahani عبداله فراهانی

farahani عبداله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید