• 1400/06/31 - 13:54
  • تعداد بازدید : 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه

دکتر محسن شانقی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با مهندس علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ساوه، دکتر شانقی ضمن تشکر از همراهی و همکاری فرمانداری ساوه با اداره دامپزشکی، اظهار کرد: کنترل و پیشگیری از بیماریهای مشترک و نظارت بر فرآورده های خام دامی از مهمترین وظایف دامپزشکی می باشد.

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در خصوص نظارت های بهداشتی دامپزشکی در کشتارگاه طیور مباحثی را مطرح و خواستار اعتبار لازم به منظور واکسیناسیون و انجام ضدعفونی در روستاهای فاقد دهیاری و کم برخوردار شد.

مهندس میرزایی معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه گفت: دامپزشکی یکی از ارکان مهم در حوزه سلامت است که اگر مورد توجه و حمایت  بیشتر قرار گیرد ضمن صیانت از سرمایه های دامی ،در توسعه بهداشت و سلامت جامعه نیز می تواند تاثیر بسزایی  داشته باشد.
دکتر شانقی نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دامپزشکی را ارائه داد و خواستار حمایت بیشتر از دامپزشکی توسط فرمانداری شد.
دکتر شانقی در ادامه این سفر ضمن بازدید و حضور در مراکز تحت نظارت از قبیل مرکز بسته بندی مرغ، مرکز تولیید کننده تن ماهی و سردخانه نگهداری، بیمارستان و داروخانه دامپزشکی از نزدیک در جریان مشکلات مراکز موجود قرار گرفت و راهکارهایی جهت پیگیری و رفع موانع تولید مطرح کرد.

 

  • گروه خبری : ساوه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277121
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه