• 1401/03/11 - 08:15
  • تعداد بازدید : 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

صادرات خوراک و مکمل ماهیان از استان مرکزی پنج برابر افزایش یافت

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادرات خوراک و مکمل ماهیان از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج برابر افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، دکتر محسن شانقی افزود: ۸۰۰ هزار کیلوگرم خوراک و مکمل ماهیان از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب چهار محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به عراق صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند افزایش داشته‌ است.

وی ادامه داد: ۱۵۰ هزار کیلوگرم خوراک و مکمل ماهیان در ۲ ماه ابتدای سال گذشته با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی از این استان به خارج از کشور صادر شد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۵۱ هزار و ۶۸۰ قطعه ماهی زینتی و زنده نیز در قالب چهار محموله با نظارت این اداره کل به کشورهای عراق، افغانستان، کویت و ترکیه صادر شد.

شانقی گفت: ۱۶۳ هزار کیلوگرم آلایش مرغی نیز امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در قالب هفت محموله به کشور عراق صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: یک هزار و ۶۱۰ کیلوگرم عسل نیز در قالب یک محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی از این استان به کشور عمان صادر شد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286714
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه