• 1400/04/13 - 11:06
  • تعداد بازدید : 149
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی با فرماندار دلیجان دیدار کرد

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در سفر به شهرستان دلیجان با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان دلیجان، دکتر محسن شانقی در سفر به شهرستان دلیجان با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در ادامه به همراه دکتر سجاد قاسمی رییس اداره دامپزشکی شهرستان دلیجان با وحید براتی زاده فرماندار شهرستان دلیجان در دفتر فرمانداری دیدار کرد.

شانقی در این دیدار با اشاره به وظایف خطیر دامپزشکی در حفظ سرمایه دامی کشور و تامین غذای سالم گفت: واکسن های طاعون نشخوارکنندگان کوچک، بروسلوز و هاری در سطح شهرستان به صورت کاملا رایگان تزریق می شود.

وی ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار دلیجان از دامپزشکی، خواستار تخصیص و تامین اعتبار لازم برای انجام امور مربوط به سلامت و امنیت غذایی جامعه شد.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان دلیجان نیز گزارشی درخصوص تنظیم بازار مرغ شهرستان دلیجان و وضعیت بیماریهای دام و طیور در سطح شهرستان ارائه کرد.

 دکتر سجاد قاسمی با اشاره به تعداد ۸۵ هزار راس دام شهرستان دلیجان افزود: طرح واکسیناسیون سراسری و رایگان علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک  (PPR) و بروسلوز در گوسفند و بز شهرستان دلیجان در حال اجرا می باشد که در این طرحها تعداد ۴۰ هزار راس دام واکسینه شده و  این طرح برای  ۷۷ هزارراس دام پیش بینی شده است.

وحید براتی زاده فرماندار دلیجان ضمن قدردانی از زحمات دامپزشکی در تامین سلامت و امنیت غذایی ابراز امیدواری کرد: در خصوص موارد مطروحه و تامین اعتبار مساعدت و همکاری لازم صورت می پذیرد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در پایان سفر از کشتارگاه دام شهرستان بازدید و به منظور رفع نواقص موجود راهکارهای لازم را ارائه کرد.

  • گروه خبری : دلیجان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275286
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه