• 1401/03/31 - 11:15
  • تعداد بازدید : 97
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان خنداب

آئین تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان خنداب در محل فرمانداری خنداب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، این مراسم با حضور مهندس گازری فرماندار شهرستان خنداب و مهندس میرهاشمی معاون توسعه مدیریت و منابع و مهندس بابایی رییس اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در جلسه شورای اداری فرمانداری خنداب برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان خنداب به شرایط ویژه شهرستان در بحث دامداری و کشاورزی اشاره کرد و افزود: دامپزشکی نقش مهمی در تامین بهداشت دام و انسان و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام دارد و در مبارزه با بیماری های مذکور مجموعه دامپزشکی شهرستان خنداب عملکرد خوبی داشته است.

مهندس میرهاشمی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در این مراسم به تشریح فعالیت های دامپزشکی پرداخت و تصریح کرد: به غیر از مبارزه با بیماری های مشترک که درصد قابل توجهی از فعالیتهای دامپزشکی را به خود اختصاص می دهد، تامین سلامت موادغذایی نیز که نقش موثری در سلامت و اقتصاد جامعه ایفا می کند برعهده این دستگاه است.

وی بخش مهمی از سلامت جامعه انسانی را مدیون تلاش های دامپزشکی در زمینه مبارزه با بیماریها دانست و اظهار کرد: ارتقای سطح بهداشتی، تأمین بهداشت دام  و نظارت بر تولید فرآورده های خام دامی سالم از وظایف دامپزشکی است.

در این آئین از زحمات و تلاشهای مجید محمدی تقدیر و روح الله گلی بعنوان سرپرست  اداره دامپزشکی شهرستان خنداب منصوب شد.

 

  • گروه خبری : خنداب,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287411
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه