• 1400/09/24 - 11:52
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نمایشگاه سراسری کشاورزی، دام و طیور در اراک گشایش یافت

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور، باغبانی، نهاده‌ها و صنایع وابسته شامگاه سه شنبه با حضور استاندار، معاونان استاندار و شماری از مسئولان استان مرکزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی غرب کشور در اراک گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، این نمایشگاه در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع در سالن پارس این مجموعه و با حضور تولید کنندگان و فعالان حوزه حوزه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، تجهیزات آبیاری، آبرسانی و نهاده‌های کشاورزی، تجهیزات دام و طیور و انواع مکمل‌های دام و نانو کشاورزی همچنین صنایع تبدیلی از استان‌های تهران، قزوین، گیلان، یزد، قزوین، لرستان، قم، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، همدان، کردستان، اصفهان و مرکزی برپا شده است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل صنایع وابسته کشاورزی، دام، آبزیان، نهاده‌ها، سموم، دارو واکسن های دامی، آبیاری و ماشین آلات خود را در بیش از ۱۰۰ غرفه در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

این نمایشگاه تا ۲۶ آذرماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ میزبان علاقه‌مندان و فعالان این حوزه است.

این نمایشگاه با همکاری جهاد کشاورزی استان، اداره کل دامپزشکی استان، شرکت شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک استان مرکزی و استانداری مرکزی برپا شده است.

هدف از برپایی این نمایشگاه تخصصی را ایجاد فرصتی مناسب به منظور نمایش آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین این عرصه و خدمات آن و ایجاد زمینه مبادلات علمی، تخصصی و اقتصادی عنوان کرد.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار در مسیراصلی  شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه‌اندازی شد.

محل دایمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در ارک دارای ۱۰ هزار مترمربع سالن نمایشگاهی مسقف، سه هزار مترمربع فضای باز نمایشگاهی و ۱۲۰ هزار مترمربع پارکینگ ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 279947
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه