• 99/11/21 - 12:23
  • تعداد بازدید : 54
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی به مناسبت 22 بهمن ماه

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی ضمن گرامیداشت 22 بهمن ماه، از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی طی پیامی این فجر شکوهمند را تبریک گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

یمْح اللّه الْباطل و یحقّ الْحقّ بکلماته.  «۲۴ شوری»

فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) با حفظ وحدت و با اطاعت همه جانبه از دستورات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

بدینوسیله سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به تمامی همکاران تلاشگر و خدوم اداره کل دامپزشکی استان مرکزی ومردم شهید پرور استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن دعوت از همگان برای حضور شکوهمند در راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی حماسی 22 بهمن، از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون در خدمتگزاری به ملت شریف و غیور ایران اسلامی را خواستارم.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,شهرستان ها,اراک,آشتیان,تفرش,شازند,دلیجان,ساوه,فراهان,خنداب,خمین,کمیجان,زرندیه,محلات,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271491
کلمات کلیدی
farahani عبداله فراهانی

farahani عبداله فراهانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید