• 1401/03/18 - 15:25
  • تعداد بازدید : 50
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور:

کارکنان سازمان دامپزشکی کشور مدافعان خاموش سلامت کشور هستند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور در شورای هماهنگی مدیران دامپزشکی استان مرکزی گفت: کارکنان سازمان دامپزشکی کشور مدافعان خاموش سلامت کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، جلسه شورای هماهنگی مدیران دامپزشکی استان مرکزی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید اسماعیل حسینی مقدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر توکلی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، دکتر محسن شانقی مدیرکل ، روسای ادارات دامپزشکی شهرستانها و روسای ادارات ستادی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید اسماعیل حسینی مقدم در این جلسه ضمن دیدار صمیمی با کارکنان اداره‌ کل دامپزشکی استان مرکزی افزود: استان مرکزی سرزمینی است که امام راحل را به دنیا هدیه داد و امام گوهری است که دنیا مدیون تلاش‌ها و رشادت های اوست.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: اولویت هر کشوری امنیت غذایی جامعه است که دامپزشکی کشور کار ارزشمند و بزرگی در این حوزه انجام می‌دهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۹ میلیون قطعه مرغ غیر بهداشتی در کشتارگاه‌های صنعتی طیور کشور توسط ناظرین بهداشتی و شرعی سازمان دامپزشکی کشور از چرخه مصرف انسانی خارج شده‌است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر توکلی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در این جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا علیه السلام گفت: زیرساخت‌های صنعت، کشاورزی و کشتارگاهی بایستی به صورت اصولی و زیربنایی درست شود.

وی با اشاره به مسئولیت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در بحث تامین غذای سالم افزود: یکی از مشکلات استان مرکزی نبود کشتارگاه صنعتی دام است که بایستی فکر اساسی به این مقوله شود.

توکلی تصریح کرد: ظرفیت های تولید و صادرات فرآورده های خام دامی در استان مرکزی زبانزد است و جای تقدیر و تشکر دارد.

دکتر محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در این جلسه به عملکرد و اقدامات شاخص این اداره کل در سال 1400 و دو ماهه 1401 اشاره کرد و به توانمندی ها و ظرفیت های استان در حوزه دامپزشکی نظیر صادرات و ... پرداخت.

در این جلسه همکاران دامپزشکی استان مرکزی به اعلام نقطه نظرات و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286938
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه