• 1401/08/22 - 13:39
  • تعداد بازدید : 240
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در جلسه با امام جمعه و شهردار خمین صورت گرفت:

بررسی و پیگیری مشکلات بهداشتی و شرعی کشتارگاه دام خمین

سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در جلسه جداگانه با امام جمعه و سرپرست شهرداری خمین در خصوص بررسی و پیگیری مشکلات کشتارگاه دام خمین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، گودرزی سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به همراه دکتر محمدرضا جوانمرد رییس و نعمت الله رضایی معاون اداره دامپزشکی شهرستان خمین با حضور در دفتر شهرداری خمین با مهندس احمدی سرپرست شهرداری خمین در خصوص بررسی و پیگیری مشکلات شرعی و بهداشتی کشتارگاه دام خمین دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار اعضای جلسه در خصوص رفع مشکلات کشتارگاه دام خمین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه سفر سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی ضمن دیدار با حجت الاسلام و المسلمین میرصادقی امام جمعه شهرستان خمین به مشکلات کشتار گاه دام خمین اشاره کرد و افزود:

تلاش های بسیاری در جهت ارتقای شاخص های بهداشتی و شرعی کشتارگاه انجام گرفته و در راستای بهبود آن جلسات متعددی با شهرداری خمین برگزار شده است.

امام جمعه شهرستان خمین نیز در این جلسه به وظایف دامپزشکی در تامین غذای حلال و سالم اشاره کرد و افزود: ذبح شرعی و غذای حلال تاثیر بسزایی در سلامت انسان دارد.

  • گروه خبری : خمین,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 293356
کلمات کلیدی
روابط عمومی  استان مرکزی

روابط عمومی استان مرکزی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه