• 1401/06/01 - 08:05
  • تعداد بازدید : 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

یک تن مرغ منجمد غیر بهداشتی در آشتیان کشف شد

رییس اداره دامپزشکی شهرستان آشتیان گفت: یک تن مرغ منجمد وارداتی غیر بهداشتی در جریان بازدید از واحدهای عرضه تحت نظارت اداره دامپزشکی این شهرستان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان آشتیان، دکتر احسان هادوی افزود: این محموله به دلیل نگهداری غیر اصولی و دمای بالای صفر غیر قابل مصرف تشخیص و معدوم سازی شد.

وی ادامه داد: این محموله در جریان بازرسی بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان آشتیان از یکی از واحدهای تحت نظارت این شهرستان کشف و معدوم سازی شد.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان آشتیان خاطرنشان کرد: ۳۰۰ مورد بازرسی از ابتدای سال جاری تاکنون توسط بازرسان اداره دامپزشکی این شهرستان از واحدهای تحت نظارت این اداره انجام شده‌ است.

هادوی گفت: ۲ گروه متشکل از چهار نفر از بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان آشتیان وظیفه نظارت و بازرسی واحدهای تحت نظارت این اداره را برعهده دارند و این بازرسی‌ها در روزهای خاص از جمله ایام عید نوروز، تاسوعا و عاشورا و عید قربان تشدید می شود.

وی به شهروندان محترم توصیه کرد: در هنگام خرید فرآورده های خام دامی به برچسب مشخصات(تاریخ تولید و انقضاء) و مهر دامپزشکی دقت نمایند و هر گونه تخلف بهداشتی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی شهرستان را از طریق تماس با سامانه اطلاع‌رسانی ۱۵۱۲ به اداره کل دامپزشکی جهت پیگیری کارشناسان دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

 

 

 

  • گروه خبری : آشتیان
  • کد خبر : 289576
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه