• 1401/02/22 - 08:40
  • تعداد بازدید : 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

۲ واحد عرضه محصولات خام دامی در شازند مهر و موم شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شازند گفت: ۲ واحد عرضه محصولات خام دامی در جریان اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر تولید، استحصال، عرضه و نگهداری فرآورده‌های خام دامی در این شهرستان مهر و موم شد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان شازند، دکتر رضا معینی مقدم افزود: این واحدها به دلیل تخلف بهداشتی و کشتار غیر مجاز دام سبک و سنگین با حکم و دستور مقام قضایی مهر و موم شدند.

وی ادامه داد: ۹۰۰ واحد عرضه فرآورده‌های خام دامی طرح تشدید نظارت بهداشتی بر تولید، استحصال، عرضه و نگهداری فرآورده های خام دامی در نوروز و  ماه مبارک رمضان، اداره دامپزشکی شازند بازدید و بازرسی شد که سه هزار و ۲۸۲ کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی کشف، ضبط و با دستور مقام قضایی از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شازند گفت:  ۹ فرد متخلف نیز در جریان بازرسی از واحدهای عرضه، تولید و نگهداری فرآورده‌های خام دامی به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی به شهروندان محترم توصیه کرد: در هنگام خرید فرآورده های خام دامی به برچسب مشخصات(تاریخ تولید و انقضاء) و مهر دامپزشکی دقت نمایند و هر گونه تخلف بهداشتی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی شهرستان را از طریق تماس با سامانه اطلاع‌رسانی ۱۵۱۲ به اداره کل دامپزشکی جهت پیگیری کارشناسان دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

  • گروه خبری : شازند,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 285976
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه