• 1401/08/16 - 11:52
  • تعداد بازدید : 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر به شهرستان تفرش صورت گرفت:

شرکت در جلسه رفع موانع تولید و بازدید از واحدهای تحت نظارت

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در سفر به شهرستان تفرش در جلسه ستاد رفع موانع تولید در فرمانداری تفرش شرکت و از واحدهای تحت نظارت دامپزشکی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، دکتر محمد فتاحی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با حضور در محل اداره دامپزشکی شهرستان با همکاران از نزدیک دیدار و گفتگو کرد و در جریان نواقص مشکلات و عملکرد این اداره در حوزه های مبارزه با بیماریهای دام و طیور و اقدامات انجام شده در خصوص پایش و پیشگیری بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان قرار گرفت.

مسائل و مشکلات مربوط به تولید کنندگان در جلسه کارگروه رفع موانع تولید فرمانداری شهرستان تفرش بررسی و برای رفع موانع مربوطه تصمیم گیری شد.

وی در ادامه سفر در جلسه رفع موانع تولید فرمانداری شهرستان تفرش شرکت و به حمایت های دامپزشکی استان از تولید با توجه به شعار تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین اشاره کرد و افزود: رسیدگی و برطرف کردن مسائل و مشکلات مربوط به تولید کنندگان از اولویت های دامپزشکی است.

اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان تفرش بعد از پایان جلسه با حضور در واحد پرورش ماهیان خاویاری تفرش از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات واحد قرار گرفتند.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در پایان سفر از واحدهای تحت نظارت از قبیل گله دامداران روستایی در تفرش، قصابی، داروخانه و درمانگاه دامپزشکی بازدید و با مسئولین این واحدها دیدار صمیمی داشت.

 

  • گروه خبری : تفرش,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 292185
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه