• 1401/06/08 - 12:16
  • تعداد بازدید : 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

صادرات تخم مرغ نطفه دار گوشتی از استان مرکزی ۱۰۰ درصد افزایش یافت

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادرات تخم مرغ نطفه دار گوشتی از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، دکتر محمد فتاحی افزود: ۵۶۸ هزار و ۶۰۰ عدد تخم مرغ نطفه دار گوشتی از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب پنج محوله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند افزایشی داشته است.

وی ادامه داد: ۱۹۹ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم خوراک و مکمل آبزیان نیز امسال در قالب ۱۵ محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شده‌ است.

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: یک هزار و ۶۱۰ کیلوگرم عسل نیز امسال در قالب یک محموله به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌است.

فتاحی گفت: ۴۰۰ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد امسال در قالب ۱۹ محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد داشته‌ است.

وی ادامه داد: ۱۲۱ هزار و ۹۵۶ قطعه آبزیان زینتی و ۳۲۷ هزار کیلوگرم آلایش مرغی نیز امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که صادرات آلایش مرغی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۲۲۳ هزار و ۶۳۰ کیلوگرم پودر گوشت نیز امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.

فتاحی افزود: ۱۵۲ هزار کیلوگرم تخم مرغ خوراکی نیز امسال در قالب ۶ محموله به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289926
کلمات کلیدی
farahani عبدالله فراهانی

farahani عبدالله فراهانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه