عید سعید غدیر خم مبارک باد
سخن از غدیر است، و از قدر دریایی که در غدیر، بر تمامی سرزمین های تفته و خسته، جاری شد و در دل کویر، گلبوته ها رویانید، و باور سرخ خاک را تا سبزنای افلاک، وسعت بخشید. در غدیر، خطّ روشن رسالت نبوی به طغرای ولایت علوی کمال یافت و اسلام، دین برگزیده خدا گردید: الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا: امروز دینتان را کامل و نعمت خود را بر شما تمام نمودم، و رضا دادم که آئینتان، اسلام باشد. غدیر، روز تجلّی توحید و نبوت محمد(ص)؛ ولایت علی(ع) است و ذکر دوازده معصوم(ع(
 ١٣٩٨/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن عید غدیر خم و دهه ولایت در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی
در آستانه عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت مراسم جشن با شکوهی در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان مرکزی برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت امام هادی علیه السلام مبارک باد
امام هادی علیه السلام در مدینه متولد شد. مشهورترین القاب ایشان هادی و نقی، است. در 8 سالگی به امامت رسید. و 33 سال امامت را عهده دار بود. خلفای معاصر ایشان معتصم، واثق، متوکل، منتصر، مستعین و معتز بودند. امام هادی علیه السلام نمونه ای از انسان کامل و مجموعه سترگی از اخلاق اسلامی بود.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بصورت همزمان در آزمایشگاههای ادارات کل دامپزشکی استانها؛
سامانه خدمات الکترونیکی آزمایشگاههای سازمان دامپزشکی کشور راه‌اندازی شد
سامانه خدمات الکترونیکی آزمایشگاههای سازمان دامپزشکی کشور در مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاههای مرجع و مطالعات کاربردی این سازمان از طریق ویدیو کنفرانس بصورت همزمان در آزمایشگاههای ادارات کل دامپزشکی استانها راه اندازی شد.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعداد هزار و 701 رأس دام مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت
رییس ادراه نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در عید سعید قربان کشتار هزار و 701 رأس دام سبک و سنگین در استان مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>