زمینه صادرات شترمرغ زنده از شازند فراهم شد
رییس شبکه دامپزشکی شازند گفت: نخستین‌بار در شازند زمینه صادرات شترمرغ زنده فراهم شده است و ۱۵ قطعه جوجه به یکی از کشورهای همسایه ارسال می‌شود.
 ١٣٩٨/٠٩/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رحلت حضرت معصومه سلام الله علیها تسلیت باد
بانوی اهل قم، فاطمه ثانی، همچون نگینی درخشان در آسمان ایران می درخشد. به مناسبت وفات فاطمه معصومه سلام الله علیها موضوعاتی در این باره ارایه شده است. بعد از فاطمه زهرا سلام الله علیها از جهت گستردگی شفاعت، هیچ کس و حداقل هیچ بانویی به شفیعه محشر، حضرت معصومه دخت موسی بن جعفر سلام الله علیها نمی رسد، که امام به حق ناطق، حضرت جعفر صادق(ع) در این رابطه می فرماید: «تدخل بشفاعتها شیعتنا الجنه باجمعهم با شفاعت او همه شیعیان ما وارد بهشت می شوند.»
 ١٣٩٨/٠٩/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت خورشید یازدهم، امام حسن عسکری علیه السلام مبارک باد
حضرت امام حسن عسگری(ع) به روایت مشهور در هشتم ربیع الثانی در سال 232 هجری قمری در مدینه متولد شدند. ایشان در سال 235 ه . ق که چهارساله بودند، با پدر بزرگوارش امام هادی علیه السلام به سکونت در سامرا مجبور شد و حدود نوزده سال با پدر خویش در این شهر ساکن بود. پس از شهادت پدر، به مدت شش سال امامت کرد و در این مدت به علت سخت گیری بیش از حد عباسیان، با تقیه بسیار رفتار می کرد و جز یاران نزدیک، کسی را برای ملاقات نمی پذیرفت.
 ١٣٩٨/٠٩/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدير كل دامپزشكي استان مرکزی با فرماندار شهرستان خمين دیدار کرد
نشست مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی و رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان با فرماندار خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .
 ١٣٩٨/٠٩/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه مراسم گرامیداشت روز اکو در تهران اعلام کرد:
آزمایشگاه‌های دامپزشکی، کشتارگاه‌ها و قرنطینه‌های مرزی پیشنهادی ایران جهت ایجاد شبکه مشترک اکو معرفی می‌شوند
ایران در راستای عمل به توافق صورت گرفته در سومین اجلاس روسای دامپزشکی عضو اکو در تهران، گزینه‌های پیشنهادی خود را جهت عملیاتی‌کردن 3 پروژه مقرّر و با هدف ارزیابی در اجلاس کمیته فنی سازمان همکاری اقتصادی در نشست هفته جاری در باکوی آذربایجان ارائه می‌گردد.
 ١٣٩٨/٠٩/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>