آغاز نام‌نویسی از کارشناسان خبره دامپزشکی برای پیوستن به کمیته‌های تخصصی OIE
نام‌نویسی جهت انتخاب کارشناسان خبره در کمیته‌های تخصصی سازمان جهانی بهداشت دام (OIE)که از 11 تیر 99 آغاز شده تا 14 شهریور 99 ادامه دارد.
 ١٣٩٩/٠٤/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در آیین معارفه 3 مدیرکل جدید خواستار شد:
اتخاذ مدیریت سیستماتیک و استفاده از تمام ظرفیت‌های تخصصی دامپرشکی در کشور
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در آیین معارفه 3 تن از مدیران کل این سازمان، خواستار اتخاذ مدیریت سیستماتیک جهت تسهیل و تسریع در پیشبرد اصولی حیطه وظایف و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود تخصصی در کشور شد.
 ١٣٩٩/٠٤/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمایش تشخیصی تب مالت در استان مرکزی ۲ و نیم برابر شد
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: انجام آزمایش تشخیصی تب مالت در جمعیت دامی این استان با هدف تشخیص و مقابله با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام امسال ۲ و نیم برابر شد.
 ١٣٩٩/٠٤/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا علیه السلام مبارکباد
امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) روز یازدهم ذیقعده سال 148 هـ. ق در مدینه دیده به جهان گشود. دوران امامت آن حضرت 20 سال بود که با سه تن از حکمرانان مستبدّ عباسی، یعنی هارون، امین و مأمون معاصر بود. مامون به فکر آن افتاد که با طرح واگذاری خلافت یا ولایتعهدی به شخصیتی مانند امام رضا علیه السلام، پایه های لرزان حکومت خود را تثبیت کند. امام رضا علیه السلام با ظرافت عملی بی مانند، روشی اتخاذ کرد که هم خواسته ی مامون تامین نشود، و هم سراسر بلاد پهناور اسلام به حق نزدیک شوند.
 ١٣٩٩/٠٤/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز ملی تشخیص و آزمایشگاه‌های مرجع و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد:
5 دستاورد نوآورانه تشخیصی و آزمایشگاهی دامپزشکی در کشور در بهار 99
رئیس مرکز ملی تشخیص و آزمایشگاه‌رئیس مرکز ملی تشخیص و آزمایشگاه‌های مرجع و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور از چند دستاورد مهم و بزرگ در حوزه عملکردی این مرکز تا پایان بهار 99 خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٤/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>