چاپ
ارسال به دوست

مدیرکل دامپزشکی مرکزی در بازدید از مهر:

نقش رسانه ها و خبرنگاران در توسعه جامعه غیرقابل انکار است

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: نقش رسانه ها و خبرنگاران در رفع کاستی های موجود و تحقق توسعه همه جانبه جامعه غیرقابل انکار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محسن شانقی با حضور در دفتر خبرگزاری مهر در استان مرکزی و تبریک به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، ضمن بیان اینکه نقش خبرنگاران در توسعه همه جانبه جامعه غیر قابل انکار است، اظهار داشت: خبرنگاران توانسته اند با بیان شفاف مسایل موجود در جامعه به حل مشکلات مردم کمک کنند و نقش آن ها در این راستا بی بدیل است.

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی افزود: خبرنگاران از ارکان سازنده و ارزشمند عرصه اطلاع رسانی هستند که با قلم شیوای خود و انتقاد سازنده به رفع کاستی های موجود در جامعه کمک می کنند.

شانقی ادامه داد: هر دستگاهی برای پیشبرد اهداف خود در جامعه و آگاهی پیدا کردن مردم نسبت به فعالیت ها و برنامه های انجام شده خود به اطلاع رسانی دقیق، شفاف و دلسوزانه خبرنگاران نیازمند است و خبرنگاران علی رغم مشکلات بسیار در حرفه خبرنگاری همواره دستگاه های مختلف را در این امر مهم یاری می کنند.

مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در گذشته اطلاع رسانی به مردم بیشتر از طریق روزنامه ها و مطبوعات بود و امروزه بحث فضای مجازی مطرح است، گاهی اطلاعات نادرستی در فضای مجازی توسط غیرخبرنگاران بیان می شود که نمی توان به آن استناد کرد، رسانه ها در این زمینه می توانند کمک کننده باشند.

گفتنی است در جریان این بازدید و نشست، با اهدای لوح از سوی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی، از تلاش های دفتر خبرگزاری مهر در استان تقدیر شد.

  • کد خبر: ٢٤٢٢٤٨/
  • ١٤:٤٩ - 1398/05/19/
  • تعداد بازدید: 20

خروج