چاپ
ارسال به دوست

۵۰ هزار کیلوگرم آلایش مرغی از استان مرکزی صادر شد

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۵۰ هزار کیلوگرم آلایش مرغی برای نخستین بار امسال با نظارت بهداشتی اداره کل دامپزشکی از این استان به خارج از کشور صادر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی، دکتر محسن شانقی افزود: ۲۳۲ هزار کیلوگرم پا و پنجه مرغ و مقادر قابل توجه جگر  امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که با تلاش تولیدکنندگان و تسهیل در ارایه خدمت به متقاضیان در راستای تحقق شعار جهش تولید، صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌است.

وی ادامه داد: ۳۸۰ هزار و ۳۵۰ کیلوگرم تخم‌مرغ نیز امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که در قیاس با مدت مشابه قبل صادرات این محصول ۳۳ درصد رشد دارد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی یادآورشد: ۲۵۴ هزار کیلوگرم تخم‌مرغ  در بهار پارسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد.

دکتر شانقی گفت: ۵۸۴ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد از ابتدای سال‌جاری تاکنون با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌است.

وی ادامه داد: ۶۷ هزار و ۲۵ قطعه انواع آبزیان زینتی نیز امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی صادر شده که در این شاخص نیز در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۷۷ درصد رشد مشاهده می‌شود.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۱۴ هزار و ۸۳۰ قطعه انواع ماهیان زینتی بهار پارسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٠٣٠/
  • ٠٨:٣٧ - 1399/04/01/
  • تعداد بازدید: 13

خروج