چاپ
ارسال به دوست

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با فرماندار شهرستان آشتیان

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در سفر به شهرستان آشتیان با فرماندار این شهرستان دیدار و از واحدهای دامداری و مرغداری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان آشتیان، مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در ابتدا با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان آشتیان با همکارن این شهرستان دیدار کرد که در این دیدار دکتر احسان هادوی سرپرست شبکه دامپزشکی آشتیان ضمن بیان مشکلات و کمبودهای موجود در این شبکه خواستار مساعدت بیشتر جهت رفع نواقص شد.

در ادامه همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان آشتیان نیز به بیان مشکلات خود پرداختند و مدیرکل دامپزشکی استان نیز با بیان اهمیت کار دامپزشکی خواستار هوشیاری بیشتر در خصوص شناسایی و تشخیص بیماریهای دامی جهت کنترل سریع آنها و تکمیل تعهدات سال جاری در حوزه مبارزه با بیماریهای شد.

در ادامه دکتر محسن شانقی در دیدار با مهندس جهان میرزایی فرمانداری شهرستان آشتیان و مهندس آشتیانی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در محل دفتر فرمانداری به بیان اهمیت جایگاه دامپزشکی و لزوم پیشگیری از بروز بیماریها و حفظ و حراست از جمعیت دامی کشور پرداخت و افزود: همکاری تنگاتنگ دامپزشکی شهرستان آشتیان با سایر دستگاه های اجرایی شهرستان مخصوصا" جهاد کشاورزی شهرستان باعث تسریع در پیشبرد اهداف تعیین شده برای شبکه دامپزشکی شهرستان و بهبود خدمات رسانی به مخاطبین این حوزه شده است.

سپس جهان میرزایی فرماندار شهرستان آشتیان ضمن تایید صحبت های مدیر کل دامپزشکی استان از زحمات همکاران دامپزشکی آشتیان  تقدیر و قول مساعد جهت تامین اعتبار لازم برای تکمیل نواقص کشتارگاه دام شهرستان را داد.

در انتها مهندس آشتیانی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نیز ضمن اعلام آمادگی در خصوص هر گونه همکاری با شبکه دامپزشکی شهرستان از فعالیت های صورت گرفته در شبکه دامپزشکی در سال های اخیر قدردانی کرد.

در ادامه مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در بازدید از یک واحد دامداری و یک واحد مرغداری پولت با ظرفیت تولید400 هزار قطعه در شهرستان توصیه های لازم را در خصوص پیشگیری از بروز بیماریهای دام و طیور و با تاکید بر استفاده هرچه بیشتر از تکنولوژی های روز در صنعت دام و طیور، از نحوه فعالیت واحد ها ابراز رضایت کرد.

 

  • کد خبر: ٥٢٢٤/
  • ١٣:٥٩ - 1397/11/01/
  • تعداد بازدید: 51
کلید واژه ها

خروج