چاپ
ارسال به دوست

جلسه بررسي مشكلات بخش كشاورزي شهرستان فراهان برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات کشاورزان شهرستان فراهان با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی، مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی و مسئولین بخش کشاورزی استان در فرمانداری شهرستان فراهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان، جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان فراهان در سالن جلسات فرمانداری با حضور مسئولین استانی( رئیس سازمان جهاد کشاورزی و کلیه معاونین، مدیر کل دامپزشکی و مدیر بانک کشاورزی استان) و مسئولین شهرستانی و با حضور تعدادی از کشاورزان و دامداران شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان فراهان برگزار شد.

در این جلسه مشکلات متعددی از جمله، منابع طبیعی، امهال وام کشاورزان، نقل و انتقال دام و غیره از سوی بهره برداران بخش کشاورزی مطرح و مسئولین مربوطه راهکارهای لازم برای حل مشکلات ارائه کردند.

در این جلسه دکتر محسن شانقی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در پاسخ به درخواست یکی از دامداران شهرستان در خصوص رفع محدودیت حمل و نقل دام داشتی به مقصد استان مرکزی اعلام کرد که این محدودیت ها از طرف برخی استان ها اعمال شده است و در حال حاضر حمل و نقل دام از مبدا استان مرکزی با رعایت ضوابط قرنطینه ای و اخذ مجوز قانونی امکان پذیر است .

وی در ادامه از اجرای فاز سوم واکسیناسیون تب برفکی در جمعیت دام سنگین استان مرکزی و به تبع آن شهرستان فراهان در اسفند 97 خبر داد و عملکرد سالیانه  واکسیناسیون جمعیت دام سبک و سنگین شهرستان فراهان را مثبت ارزیابی کرد.

در پایان فرماندارشهرستان فراهان ضمن جمع بندی موضوعات مطروحه از کشاورزان و دامداران زحمت کش شهرستان تشکر کرد.

 

  • کد خبر: ٦٦٦٩/
  • ٠٩:١٦ - 1397/12/02/
  • تعداد بازدید: 52
کلید واژه ها

خروج