23 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در استان مرکزی کشف شد
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۲۳ هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه مواد خام دام و طیور طی ماه مبارک رمضان در این استان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
 ١٣٩٩/٠٣/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تدوین برنامه‌ راهبردی بهداشت دام و امداد در مسیر کوچ عشایر
رئیس سازمان دامپزشکی کشور و رئیس کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام کشور از تدوین برنامه‌ای راهبردی برای عشایر در ۳ محور بهداشت دام در مناطق قشلاقی و ییلاقی (زمستان گذر و تابستان گذر) و امداد در مسیر کوچ خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٣/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۳۹ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد از استان مرکزی صادر شد
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۱۳۹ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد امسال با نظارت دامپزشکی از این استان به خارج از کشور صادر شد.
 ١٣٩٩/٠٣/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد
طبیعت با بهار طراوت می یابد و معنویت با بهار رمضان اوج می گیرد. عید فطر یکی از اعیاد مهم مسلمانان می باشد. مردم در این روز نماز عید برگزار کرده و به پاس توفیق روزه داری ماه مبارک رمضان بر درگاه خداوند شکر می گزارند و در سراسر بلاد مسلمین جشن و شادی برقرار است.
 ١٣٩٩/٠٣/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز قدس روز اسلام است
امام خمینی(ره) روز شانزدهم مرداد سال 1358، آخرین جمعه‌ی ماه رمضان هر سال را روز جهانی قدس نامیدند و همه‌ی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به بزرگ‌داشت آن فراخواندند. مقام معظم رهبری حفظه الله نیز همواره در بیاناتشان فلسطین را مسأله اول جهان اسلام بر می شمارند و همگان را برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت می نمایند. به امید روزی که شاهد آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین از چنگال ستمگران باشیم.
 ١٣٩٩/٠٣/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>