شهادت امام سجاد علیه السلام تسلیت باد
امام سجاد علیه السلام در ماجرای کربلا، مصیبت جانگداز امام حسین علیه السلام و اصحاب با وفای آن حضرت را دید و بعد از آن رنج اسارت حرم اهل بیت علیهم السلام را تحمل نمود. اما با افشاگری در طول اسارت و گریه در مدینه در طول عمر گهربار خویش، پیام امام حسین علیه السلام را جاودانه ساخت. سرانجام در محرم سال 95 ه.ق در سن حدود 56 سالگی مسموم شده و به شهادت رسید.
 ١٣٩٨/٠٦/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۱۴ کیلوگرم گوشت غیربهداشتی در استان مرکزی معدوم شد
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۱۱۴ کیلوگرم گوشت غیرقابل‌مصرف و فاقد شاخص‌های بهداشتی دام‌های قربانی این استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی شناسایی و معدوم شد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویژه نامه نهضت امام حسین (ع)
بررسی تحلیلی نهضت عاشورا از دیرباز مورد توجه اندیشمندان بوده است. حضرت امام حسین علیه السلام از یک سو با رفتار جابرانه حاکمیت وقت رو به رو بوده اند و از سوی دیگر نهضت خودشان را که مبتنی بر آگاهی بخشی به مردم آن روز بوده است، به نیکو ترین روش مدیریت فرموده اند. و در آخر با نثار خون پاکشان به همه انسانها درس آزادگی و دین داری آموختند. این ویژه نامه به بررسی تحلیلی نهضت امام حسین علیه السلام از منظر نویسندگان مختلف پرداخته است.
 ١٣٩٨/٠٦/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
۷۸ گروه دامپزشکی بر ذبح بهداشتی عزاداری محرم در استان مرکزی نظارت دارند
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۷۸ گروه ثابت و سیار بر ذبح بهداشتی و شرعی قربانی‌ها در عزاداری ایام محرم این استان نظارت دارند.
 ١٣٩٨/٠٦/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح بهبود کیفیت بهداشتی گوشت مرغ در استان مرکزی کلید خورد
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: اجرای طرح ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت مرغ در این استان هدفگذاری شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>