تعداد کانون‌های بیماری‌ دامی در استان مرکزی ۷۰ درصد کاهش یافت
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: تعداد کانون‌های بیماری‌های دام، طیور و آبزیان در استان در سال جاری نسبت به ابتدای کار دولت تدبیر و امید ۷۰ درصد کاهش یافته است.
 ١٣٩٩/٠٥/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دامپزشکی استان مرکزی نسبت به احتمال شیوع بیماری تب سه روزه هشدار داد
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی نسبت به احتمال شیوع تب سه روزه (BEF) در بین دام‌های سنگین این استان هشدار داد و گفت: این بیماری ویروسی و واگیردار در بین گاو و گاومیش است که از طریق گزش و نیش بندپایان و حشرات به دام‌ها منتقل می‌شود.
 ١٣٩٩/٠٥/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
عید سعید غدیر خم مبارک باد
سخن از غدیر است، و از قدر دریایی که در غدیر، بر تمامی سرزمین های تفته و خسته، جاری شد و در دل کویر، گلبوته ها رویانید، و باور سرخ خاک را تا سبزنای افلاک، وسعت بخشید. در غدیر، خطّ روشن رسالت نبوی به طغرای ولایت علوی کمال یافت و اسلام، دین برگزیده خدا گردید: الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا: امروز دینتان را کامل و نعمت خود را بر شما تمام نمودم، و رضا دادم که آئینتان، اسلام باشد. غدیر، روز تجلّی توحید و نبوت محمد(ص)؛ ولایت علی(ع) است و ذکر دوازده معصوم(ع)
 ١٣٩٩/٠٥/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در پیامی فرارسيدن روز خبرنگار را تبريك گفت
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان مركزي از همراهی و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در عمل به رسالت اهل قلم، به ویژه در انعکاس اخبار تقدیر کرد.
 ١٣٩٩/٠٥/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعداد هزار و 40 رأس دام مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت
رییس ادراه نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در عید سعید قربان کشتار هزار و 40 رأس دام سبک و سنگین در استان مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت.
 ١٣٩٩/٠٥/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>